Bewa - Twój partner w ochronie środowiska

Ponad 20 lat jesteśmy producentem prefebrykowanych systemów betonowych, urządzeń oczyszczania i podczyszczania ścieków oraz dekoracyjnych elementów betonowych.

Firma BEWA jest przedsiębiorstwem polskim, powstała w 1993 r. Początkowo zajmowała się w produkcją drobnych elementów betonowych. Od 1995 roku firma wyspecjalizowała się w produkcji urządzeń separujących wody opadowe i technologiczne oraz oczyszczających ścieki bytowo-gospodarcze. Prężny rozwój przedsiębiorstwa powiązany ze zdobyciem uznania dla oferowanych produktów i usług pozwolił na systematyczne poszerzenie rynków zbytu - obecnie produkty BEWA są doskonale rozpoznawane na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.
Ugruntowana pozycja na rynkach pozwoliła rozbudować wachlarz wyrobów oferowanych przez firmę BEWA. Działalność firmy rozwinęła się o produkty z sektora Dom & Ogród oraz Gospodarki Odpadami, które dedykowane są dla klienta indywidualnego a także wspólnot mieszkaniowych. Produkty BEWA cieszą się uznaniem wśród klientów tj, samorządy, spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, zakłady gospodarki komunalnej oraz instytucje prywatne. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz pełne doradztwo techniczne w zakresie wykonywanych usług.

Specjalizujemy się w produkcji


prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetowych stosowanych przy budowie systemów kanalizacji sanitarnej i deszczowej

urządzeń do podczyszczania ścieków technologicznych

urządzeń do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych i technologicznych

przepompowni ścieków

zamkniętych obiegów wody

urządzeń do podczyszczania wód opadowych

prefabrykatów wykonywanych na indywidualne zlecenie


parallax background
parallax background

Jakość


Szczegółowa kontrola gotowego wyrobu odbywa się w Dziale Kontroli Jakości przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wszelkie pomiary dokonywane są na legalizowanym specjalistycznym sprzęcie kontrolno-pomiarowym w oparciu o wypracowane wewnętrzne metodyki badań oraz europejskie standardy jakości.

Nasze produkty posiadają stosowne aprobaty techniczne


Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej INSTAL (studnie kanalizacyjne)

Instytutu Badawczego Dróg i Mostów (studnie kanalizacyjne)

Instytutu Ochrony Środowiska (separatory , oczyszczalnie ścieków, bioreaktory, osadniki)

Opinia Głównego Instytutu Górnictwa o możliwościach stosowania na terenach górniczych (studnie kanalizacyjne)

Nasze produkty spełniają najwyższe normy produkcji potwierdzone certyfikatem TUV oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami

Kontenerowa domowa oczyszczalnia ścieków Bewa Biok 2, 4, 8,12, 16


parallax background
 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, jesteśmy również dostępni dla Państwa pod adresem email lub telefonem.

Kontakt