Rozwiązania dla samorządów


Oferta dla miast, gmin oraz osiedli

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia tematu odpadów w naszym środowisku, dlatego u podwalin powstania firmy Bewa leży jego dobro. Jako nasz cel braliśmy sobie stworzenie nowoczesnych i wydajnych systemów do segregacji odpadów komunalnych. Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na zapotrzebowanie społeczeństwa, gmin, przedsiębiorców dot. zagospodarowania odpadów. W związku z powyższym nasza firma wyspecjalizowała się w budowie nowoczesnych i estetycznych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz systemów przeznaczonych do zbierania odpadów w pojemnikach posadowionych pod ziemią.
Nasze instalacje są zarówno estetyczne jak i ekonomiczne w eksploatacji. Firma Bewa obsługuje na najwyższym poziomie Klientów zarówno w Polsce jak i w Europie. Posiadamy najnowocześniejszą linię produkcyjną oraz wykwalifikowany personel. Nasi przedstawiciele są zawsze gotowi doradzić Państwu w zakresie projektów związanych z gospodarką i pozostają do Państwa dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę, iż każda gmina, miasto czy osiedle to zupełnie inny projekt do którego zawsze staramy się dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie.


Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną wzrasta zainteresowanie punktami selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Firma BEWA jest pionierem i jednocześnie liderem na polskim rynku w tej dziedzinie,oferuje podziemne kontenery na odpady i ciekawy, funkcjonalny system gromadzenia i magazynowania odpadów komunalnych poprzez tworzenie zintegrowanych punktów, ramp umożliwiających odbiór różnego typu odpadów od bardzo wielu mieszkańców. Do tej pory punkty selektywnej zbiórki odpadów funkcjonowały jako inicjatywy lokalne, obecnie jest to wymóg ustawowy wobec każdej polskiej gminy.
PSZOK SYSTEM zajmuje niewiele miejsca, jest estetyczny oraz łatwy zarówno w montażu oraz rozbudowie. Ogromnym atutem inwestycji w PSZOK jest możliwość równoległej pracy projektowej oraz przygotowania terenu pod punkt zbiórki odpadów, a także możliwość zlokalizowania PSZOK prawie na każdym terenie, wystarczy wstępne jego wyrównanie i zapewnienie odpowiedniej przestrzeni. Zapewniamy trwałość i bezpieczeństwo użytkowania systemu PSZOK poprzez wykorzystanie wysokiej jakości materiałów budulcowych oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne.

Podziemne pojemniki na odpady

Polbins System

Jak zagospodarować przestrzeń, by była funkcjonalna a jednocześnie estetyczna? Polbins System to unikatowy, w pełni nowoczesny system podziemnych pojemników na odpady z nadziemnym koszem wrzutowym. Dzięki temu rozwiązaniu śmieci nie straszą swoim zapachem i wyglądem, a estetyczne kosze wrzutowe pozwalają na wkomponowanie się w design okolicy. System Polbins pozwala również na segregację odpadów, co czyni go także ekologicznym.


Specyfikacja (.pdf) Zapytaj o produkt

Saturns System

Pojemnik na odpady SATURNS jest to schowany pod powierzchnią ziemi, w betonowym silosie worek typu BIG BAG o pojemności 3m3, 4m3 lub 5m3. Główna część pojemnika jest ukryta dyskretnie pod ziemią co pozwala na uzyskanie dużej powierzchni załadunku. Na zewnątrz są umiejscowione estetycznie obudowane wsypy na śmieci. Rozwiązanie to pozwala na umieszczenie dużych pojemników na odpady w miejscach, gdzie estetyka jest bardzo ważna takich jak centra miast, dzielnice mieszkaniowe itp.


Specyfikacja (.pdf) Zapytaj o produkt

Obudowy pojemników na odpady

Obudowy "City"

Obudowy mają zastosowanie zarówno w budynkach wielorodzinnych jak i w gospodarstwach prywatnych. Ich główne zalety to: estetyczny wygląd, prosty montaż (niewymagający pozwolenia na budowę), możliwość identyfikacji użytkownika, duża funkcjonalność, obudowa wykonana z betonu, klapy wyposażone w amortyzatory zamknięcia poprawiające bezpieczeństwo użytkowania dostęp do pojemników opcjonalnie za pomocą karty magnetycznej lub zamka. Zastosowanie: pojemniki 240L, 1100L.


Specyfikacja (.pdf) Zapytaj o produkt

Obudowy „HOME” i „HOME plus”

Obudowy mają zastosowanie zarówno w gospodarstwach prywatnych jak i przy lokalach przemysłowych. Ich główne zalety to: estetyczny wygląd, prosty montaż, niewymagający pozwolenia na budowę, duża funkcjonalność, obudowa wykonana z betonu. Zastosowanie: pojemniki 1x120 L, 1x140 l, 1x240 L, 2x120 L, 2x140 L i 2x240 l


Zapytaj o produkt

Wiaty przystankowe

Każdy kto podróżuje komunikacją miejską doskonale wie jak ważnym elementem w całej podróży jest schronienie się w oczekiwaniu na środek lokomocji. Przystanki autobusowe chronią zarówno przed zimnem, wiatrem, deszczem, jak i upałem oraz słońcem. Wiaty przystankowe naszej produkcji to nie tylko komfort schronienia, ale również przyjazna pasażerom przestrzeń odpoczynku. Dodatkowym atutem wiat jest powierzchnia mogąca służyć jako powierzchnia reklamowa. Zaletą naszych przystanków jest bez wątpienia funkcjonalność. Oferujemy przystanki betonowe, które wyróżniać się będą na tle pozostałych zarówno designem, formą, jak również materiałem budulcowym.


Specyfikacja (.pdf) Zapytaj o produkt

Szalet Miejski

Szalety doskonale komponują się zarówno z przestrzenią miejską, jaki i krajobrazem i pięknem przyrody Zalety: Ergonomia zagospodarowania przestrzeni Higiena Estetyka Prosty montaż Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych Nowoczesny desing Wandaloodporność


Specyfikacja (.pdf) Zapytaj o produkt

Zainteresowany ofertą ? Prześlij prośbę o szczegóły lub załącz zapytanie ofertowe!


 
1
Imię
Nazwisko
Firma
Adres
Numer telefonu
Uwagi
0 /
Załącznik *.pdfupload
Prześlij
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder