Domy prefabrykowane


Dom o jakim marzysz, już nawet w 7 dni!

 
Budowa domu w technologii prefabrykacji jest bardzo powszechna w Europie i zyskuje swoją popularność w Polsce. Przygotowanie elementów domu odbywa się w fabryce, w komfortowych warunkach, przy użyciu nowoczesnych technologii i maszyn.

Dzięki temu oferujemy Państwu doskonałej jakości elementy służące do budowy domu w ekspresowym tempie oraz komfortowych warunkach. Oferowane rozwiązane umożliwia także, w prosty sposób, rozbudowę domu bez konieczności wykonywania prac budowlanych w zamieszkiwanej części. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, dom modułowy SPINE ma być w swoim założeniu domem ekologicznym.
parallax background

Wirtualny spacer po domu pokazowym w Szprotawie

Podstawowe zalety prefabrykowanych domów BEWA:
Opis techniczny:

Domy prefabrykowane
podstawa w stanie surowym
ma wewnętrzną długość 640 cm
i szerokość 310 cm
Domy prefabrykowane
dach dwuspadowy,
o kącie nachylenia 36 stopni
Domy prefabrykowane
wysoka odporność
na warunki atmosferyczne
Domy prefabrykowane
możliwość uzyskania
dowolnej powierzchni
parallax background

Pobierz rzuty domówProces montażu domu prefabrykowanego


Często zadawane pytania

1Dlaczego warto?
Jako firma stawiamy przede wszystkim na jakość, nie inaczej jest w przypadku domu prefabrykowanego.

Drugim niemniej jednak istotnym powodem do wybrania naszego produktu jest szybkość wykonania - stan surowy zamknięty wykonany nawet do miesiąca czasu.

Design, wymieniony jako trzeci równie dobrze mógłby znajdować się na pierwszym miejscu. Niekonwencjonalna bryła Spine pozwoliła stworzyć projekt nowatorski choć oparty na tradycyjnych rozwiązaniach oraz nowoczesny, choć nie tracący korzeni tradycyjnego domostwa. Forma naszego budynku pozwala uwięzić kawałek Skandynawii w przestrzeni własnego ogrodu.
2Cena?
Koszt budowy nie przekracza ceny budynków wykonywanych w konwencjonalnych technologiach uwzględniając jednak dodatkowy, jakże istotny czynnik - czas, okazuję się, że cena ów staje się dużo niższa od cen domów budowanych w tradycyjny sposób. Cena rozpoczyna się już od 125 tys. zł.
3Czas budowy?
Budowy domów w technologii SPINE, nie można określić inaczej niż błyskawiczna. Stan surowy zamknięty wraz z ociepleniem pianką zamknięto-komorową, zostaje zbudowany w nie dłużej niż tydzień.
4Jak poradzić sobie z dokumentacją?
Jako firma zajmujemy się całym procesem budowy, dlatego też naszemu klientowi wsparcie oferujemy już na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę jego wymarzonego domu!
5Czy budynek jest pasywny/energooszczędny?
Pojęcie budynku pasywnego jest określeniem wielowymiarowym, iloczynem zastosowanych w budynku technologii. Nasze rozwiązanie doskonale wpisuje się idee budynków minimalizujących zużycie energii, począwszy od sposobu ocieplenia, poprzez rekuperację, sposób ogrzewania, na fotowoltaice kończąc. Domy SPINE mogą być także domami zero-energetycznymi, w których system energii odnawialnej może zrównoważyć większość rocznego zapotrzebowania zużycia energii. W takim przypadku rezygnuje się z zewnętrznych źródeł energii.
6Jak z to ocieplić?
Budynek ocieplony jest wewnętrznie pianką zamknięto-komorową natryskiwaną maszynowo na ściany konstrukcyjne. Rozwiązanie takie pozwala uzyskać pozytywny efekt termosu, o minimalnych stratach energetycznych.
7Jak to ogrzać?
W domach modułowych SPINE stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny innowacyjnego ogrzewania a mianowicie folie grzewcze i maty grzewcze. Rozwiązania te zapewniają optymalne parametry cieplne, przy bardzo niskich kosztach eksploatacyjnych
8Dlaczego beton?
Żadna gałąź budownictwa nie rozwija się równie dynamicznie jak technologie związane z betonem, dzięki temu, materiał ten nieprzerwanie pozostaje tworzywem przyszłości. Ponadto faktura betonu zapewnia minimalistyczną formę z subtelną nutą brutalizmu.
9Czy dom wymaga fundamentów?
Dla prostych warunków gruntowych (grunty niespoiste) wymagana jest wymiana gruntu na głębokości 06-08m na grunty wodoprzepuszczalne. Stopień zagęszczenia gruntu Is~0.98. Na zagęszczonym gruncie wylewka wyrównująca z chudego betonu o grubości ok. 10 cm.
10Czy budynek jest trwały?
Trwalszy być nie może! Konstrukcja żelbetowa zapewnia wręcz niezniszczalność budynku. Wzniesiony budynek służyć będzie nie jednemu, a wielu pokoleniom potencjalnych mieszkańców.
11Jak z wykończeniem wewnętrznym/układem pomieszczeń?
Wykończenie wewnętrzne, układ pomieszczeń, czy nawet podział na piętra pozostają kwestią indywidualnych ustaleń. Technologia domów prefabrykowanych BEWA oferuje cały wachlarz możliwości od parterowego domu z przestronnym wysokim salonem z aneksem kuchennym, po mały piętrowy domek z komfortowym układem pomieszczeń.
12Jaki zakres prac leży Państwa gestii?
Oferujemy pomoc w uzyskaniupozwolenia na budowę ,oferujemy domy w stanie surowym zamkniętym plus dodatkowe prace.
Rozwiązania chronione zastrzeżeniem w Urzędzie Patentowym RP oraz europejskim. Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 K.C. Ze względu na rozwój produktu dopuszcza się możliwość zmian zawartych na stronie. Informacje i obrazy stanowią jedynie modelowe przedstawienie potencjału oraz możliwości technicznych i architektonicznych systemu domów prefabrykowanych SPINE.