Schrony przydomowe


Ochrona życia dla Ciebie i Twoich bliskich


Zainwestuj teraz w bezpieczną przyszłość. Zbuduj własne schronienie i usamodzielnij się. Zbuduj swoją „szwajcarską ochronę” dyskretnie w swoim ogrodzie. Weź w swoje ręce bezpieczeństwo dla Twoich biskich.

Schrony BEWA
Kwestie bezpieczeństwa nurtują obecnie coraz większą liczbę Polaków. W niepewnych czasach wiele osób marzy wręcz o miejscu, które w razie katastrofalnych wydarzeń mogłoby się stać ich spokojną przystanią. W odpowiedzi na ich obawy powstała oferta schronów przeznaczenia ogólnego (bunkrów) wykonywanych z prefabrykowanych elementów betonowych.

Czym są prefabrykowane schrony przeznaczenia ogólnego?
Prefabrykowane schrony przeznaczenia ogólnego to starannie zaprojektowane konstrukcje, które pomogą Twojej rodzinie przetrwać nawet w ekstremalnej sytuacji. Łączą one prosty, funkcjonalny projekt z perfekcyjnym wykonaniem i najwyższej jakości materiałami. Dzięki temu są przystępne cenowo, a jednocześnie przystosowane do spełniania funkcji ochronnej na wypadek wojny, ale także na przykład naturalnych kataklizmów i innych podobnych zdarzeń.
Schrony dostępne są w kilku wariantach dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Mogą być także modyfikowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami inwestora. Wewnątrz przewidziano miejsce do snu, pracy i odpoczynku. Istnieje możliwość wyznaczenia łazienki, kuchni czy nawet osobnej sypialni. Obiekty w zależności od zamówienia mogą być wyposażone w systemy zasilania, wentylacji i wszystkie inne instalacje potrzebne do życia. Są dostępne w wariancie zarówno dla jednej czy dwóch osób, jak i dla kilkuosobowej rodziny.

Schron BEWA - konstrukcja
Konstrukcja schronów BEWA jest przemyślana w każdym calu. Każdy z nich ma dwa włazy zabezpieczone stalowymi drzwiami, które są wodoszczelne, ogniotrwałe i odporne na wysokie ciśnienie. Ściany są wykonane ze zbrojonego betonu. W zależności od zamówienia obiekt może być dostarczony w zakresie obejmującym niezbędne dodatki między innymi zbiornik wody pitnej i zbiornik na ścieki, instalację elektryczną i pompę wody, toaletę – wszystko, co potrzebne do przeżycia w sytuacji zagrożenia. Istnieje możliwość zamówienia schronu
o powierzchni zarówno kilkunastu, jak i kilkudziesięciu metrów kwadratowych – w zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Wykorzystanie prefabrykowanych elementów pozwala łatwo i szybko budować obiekty przeznaczone do wykorzystania jako schrony. Montowane pod powierzchnią ziemi zapewniają ochronę na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń i pozwalają się przygotować na najgorsze scenariusze.

Schron BEWA – dlaczego warto?
Bunkry BEWA to sposób na spokojniejszy sen w czasach, w których zagrożenia wydają się tylko piętrzyć i narastać. To odpowiedź na sytuacje w których możemy się znaleźć walcząc o przetrwanie. Dzięki możliwości dopasowania rozmiarów, aranżacji i wyposażenia do własnych potrzeb nadają się dla każdego.

Ogromnym atutem schronów proponowanych przez BEWA jest możliwość wykorzystania ich na co dzień jako piwnicy. Obiekty nadają się świetnie do składowania długoterminowej żywności i rozmaitych potrzebnych przedmiotów, dla których nie ma miejsca w domu. Są więc nie tylko bezpieczne, ale również funkcjonalne. Chcesz dowiedzieć się więcej lub otrzymać szczegółową wycenę? Zapraszamy do kontaktu!
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Biuro tel. 68 376 77 33 mail: BEWA@BEWA.com.pl

Niniejsza konfiguracja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art.71 Kodeksu cywilnego. Kalkulacja ma jedynie charakter poglądowy. Ceny i wyposażenie stanowią poglądowy koszt zrealizowanego inwestycji i mogą się różnić w zależności od regionu oraz okresu potencjalnej realizacji inwestycji.
Ceny podane w kalkulacji obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Polski i są cenami netto.

Przedstawione w kosztorysie ceny nie zawierają kosztów transportu ani usługi dźwigowej. Wymagane jest zapewnienie dojazdu i rozładunku pojazdów o DMC 40 ton i długości 18m. Informacje i obrazy zawarte w katalogu stanowią jedynie modelowe przedstawienie potencjału oraz możliwości technicznych i architektonicznych systemu BEWA Ze względu na rozwój dopuszcza się możliwość zmian parametrów technicznych/rozwiązań produktu w stosunku do informacji zawartych w katalogu. Rozwiązania chronione zastrzeżeniem w Urzędzie Patentowym RP oraz europejskim. Informacje zawarte w katalogu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 K.C.